ИзбранноеКорзина
ТМ Завод ПроТек
ТД ПроТек (Харьков)
Доїльні аппарати українських виробників. Які бувають, та де купити.
Доїльні аппарати українських виробників. Які бувають, та де купити.
Контакты
ТД ПроТек (Харьков)
Украина, Харьковская обл., Харьков, Самовывоза нет на карте
Пн-Пт 9:00 - 18:00 без перерывов;
Сб, Вс выходные

Доїльні аппарати українських виробників. Які бувають, та де купити.

Доїльні аппарати українських виробників. Які бувають, та де купити.

Люди, які проживають в селищах знають, що догляд за рогатою худобою вимагає чимало часу. Зокрема, багато фізичної сили забирає удій корови. Тому фахівці рекомендують обзавестися доїльним апаратом. Це спеціальне обладнання, за допомогою якого можна полегшити процес здоювання молока з тварини.

Залежно від сфери застосування, такі установки бувають двох видів:
1. Промислові, їх часто застосовують у фермерських господарствах.
2. Побутові, вони використовуються власниками в приватному секторі. Переважно для обслуговування малої кількості худоби.

Доїльна техніка з кожним роком стає все популярнішим серед власників ферм і міні господарств. Такий попит аргументований тим, що доїльні апарати для однієї корови стають в ряди надійних помічників господарів. З таким пристроєм не доведеться надміру витрачати свої сили. Крім цього, час удою з усіх корів автоматично скорочується в кілька разів. Наприклад, за годину роботи можна здоїти до 10 корів. А вільний час завжди можна посвітити для чогось більш важливого.

Секрети сучасної української техніки

Існують моделі апаратів, яких можна залишати включеними. Як тільки здобич молока закінчиться, пристрій автоматично вимикається. Також на більш сучасних моделях, можна побачити ресивер з клапаном. Його мета – відсутність попадання рідини в насос. Він спрацьовує під час переливання або перекидання бідона.

Українські доїльні апарати виробники з усіх сил намагаються удосконавлювати, винаходячи безліч моделей з різними функціями, щоб задовольнити навіть примхливих покупців. Варто розглянути деякі з них.
Доїльний апарат АІД-1 – справжня знахідка як для новачка, так і для професіонала. Універсальний, легкий і мобільний. Може використовуватися для роботи з однією і більше коровами. Його надійність проявляється в простому взаємозв’язку деталей. Коли комплектуюча зношується, вона підлягає заміні, при цьому немає потреби розбирати весь корпус апарату або замінювати інши суміжні запчастини.
Доїльний апарат УІД – призначений для індивідуального доїння тварин. Якісний аналог європейця, нічим не гірший за конкурентів. Користуватися ним просто та він надійний. Склад – дорогі деталі, що не дозволяє засумніватися в його якості збірки. Деякі модифікації (з масляним насосом) вже містять маслянки. Вони забезпечують рівномірну подачу мастила до насоса. Не дивлячись на те, що масло застосовується одноразово, його витрати мінімальні. Таким чином, не доведеться переплачувати за покупку нового мастила.

Купити доїльний апарат

Перераховані вище агрегати виробляє компанія «ДаМілк». Харківські доїльні апарати для кози (корови) – вірна опора в господарстві. Можлива закупівля товару в роздріб (для індивідуального застосування) і оптом (для невеликих ферм).

Час сказати «НІ» ваганням
Зараз доїльний апарат для корів купити не буде складним завданням. Головне дотримуватися основного правила – придбання має бути тільки у виробника або його офіційного представника. Така закупівля дає набагато більше гарантії, що ви купляєте якісний та надійний апарат. Потрібно розуміти, що покупка в несанкціонованих місцях або підвалах – привід утриматися від покупки. Також не варто йти на поводу у шалених знижок. Бути може товар вже пошкоджений або старої збірки. Купити доїльний апарат для дому можна через інтернет-магазин, проглянувши фото в каталозі. На сайтах виробника можна переглянути повну інформацію, фото або відео про застосування обраного вами типу доїльного апарату. Також є можливість звернутися на гарячу лінію, де консультанти дадуть відповіді на всі ваші запитання. Звичайно, прослідкуйте, щоб компанія доставляла товар через пошту, або була присутня послуга самостійного вивозу.

Другие статьи
Как коптильня рыбы в домашних условиях поможет сохранить здоровье и деньги
01.06.2018

Небольшая статья о типах копчения, их особенностях применения для сохранения полезных веществ в продуктах.

Коптильни для рыбы, сала и мяса домашнего приготовления
21.07.2017

Советы по копчению в домашних условиях и выбору коптильни для приготовления разных блюд.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх