ИзбранноеКорзина
ТМ Завод ПроТек
ТД ПроТек (Харьков)
Доїльні апарати для корів. Що обрати АІД-1 чи Буренка 1?      
Доїльні апарати для корів. Що обрати АІД-1 чи Буренка 1?      
Контакты
ТД ПроТек (Харьков)
Украина, Харьковская обл., Харьков, Самовывоза нет на карте
Пн-Пт 9:00 - 18:00 без перерывов;
Сб, Вс выходные

Доїльні апарати для корів. Що обрати АІД-1 чи Буренка 1?      

Багато українських сільських жителів займаються збутом молочної продукції. Це й не дивно, адже такий спосіб заробітку достатньо прибутковий. Звісно, винагорода залежить від кількості збутого та його якості. До молока завжди були високі вимоги, адже його вживають не лише дорослі, а й діти. Варто наголосити, що досить багато фізичної сили потрібно, щоб видоїти максимальну кількість молока з тварини. Зазвичай ця нелегка праця додатково не оплачується, та й змарнований час не повернеш. Для того, щоб з’явився вільний час на задоволення інших потреб, варто замислитися про те, щоб купити доїльний апарат. Цей агрегат створений для автоматичного видобування молока з корови чи кози. Не варто хвилюватися, по-справжньому якісна продукція ніколи не нанесе шкоду вашій тварині.

Якщо звернутися до інтернет мережі, можна віднайти два основних конкуруючих доїльні апарати. Доцільно розглянути кожен з них, адже ця інформація може стати приводом до майбутньої покупки.

Доїльний апарат АІД-1Перший доїльний апарат АІД-1. Взагалі різновидів більш ніж достатньо. Вибір апарату в першу чергу залежить від кількості обслуговування тварин. Немає сенсу купувати дорогу апаратуру, якщо планується обробка декількох корів. Добування молока може відбуватися в декілька етапів. Удій може бути безперервним.

Основні позитивні якості доїльного агрегату:

1. Робочий тиск 47 кПа. Цей показник вважається нормою. Нажаль, не всі виробники доїльних апаратів дотримуються цієї межі. У результаті у тварини виникає захворювання, яке має назву мастит.

2. Масляний тип насосу. Його переваги в тому, що він забезпечує безперервну та безшумну роботу доїльного апарату. Відсутність сторонніх звуків в процесі видоювання забезпечить подвоєну кількість добутого молока. Окрім цього, тварина буде перебувати у стані спокою. Таким чином відбувається природний удій молока.

3. Напруга від мережі з максимальним показником. Ця властивість підтримує роботу доїльного апарату навіть за умов можливої перенапруги.

4. Середня вага, яка дозволяє переміщати агрегат від однієї тварини до наступної.

5. Захист від перегріву та автоматичне вимкнення апарату у разі заповнення або перекидання бідону.

6. Двигун додатково захищений металічним покриттям, що попереджає майбутнє його пошкодження через необережність тварини.

Також потрібно додати, що комплектація повністю відповідає державним стандартам.

Доїльний апарат Бурьонка (Буренка)Тепер час розглянути конкурента доїльний апарат буренка 1. Цей агрегат містить в своєму комплекті вакуумний насос, каркас для транспортування резервуару, ресивер, доїльне відро, колектор, склянки (виготовлені з поліпропілену).

Особливості бурьонки доїльного апарату:

1. Потужний електродвигун 550Вт.

2. Завдяки новому насосу, добування молока не приносить дискомфорту тварині. Якщо планується одночасне обслуговування двох кіз, тоді прийдеться додатково придбати ще одне доїльне відро.

3. Доїльний апарат буренка має захист від потрапляння молока до насоса, тільки потребує окремого придбання.

В завершенні можна зробити висновок, що доїльні апарати для корів українського виробника можуть задовольнити навіть самого вибагливого користувача. Достатньо лише підібрати необхідну модифікацію та правильно доглядати за придбаним. Є два основних правила. По-перше, дотримання санітарних норм, щоб до молока не потрапила кишкова паличка. По-друге, своєчасно проводити ремонтування або заміну необхідних деталей.

 

Другие статьи
Как коптильня рыбы в домашних условиях поможет сохранить здоровье и деньги
01.06.2018

Небольшая статья о типах копчения, их особенностях применения для сохранения полезных веществ в продуктах.

Коптильни для рыбы, сала и мяса домашнего приготовления
21.07.2017

Советы по копчению в домашних условиях и выбору коптильни для приготовления разных блюд.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх